ŚCIANA W NOWEJ ODSŁONIE

Cze
28

W bogatej bibliotece materiałów do wykończenia wnętrza znajdziemy bardzo wiele możliwości, które możemy zastosować, aby ubrać, ozdobić, podkreślić jedną ze ścian w salonie, jadalni, sypialni czy pokoju dziecięcym. W naszej szerokiej ofercie Studia Wnętrz Dzdesign w Koninie znajdą Państwo tynki dekoracyjne, sztukaterię, tapety, a nie rzadko wręcz okładziny ścienne wysokiej jakości. Tynki dekoracyjne to rozwiązanie dla osób, które nie lubią częstych zmian, ale lubią fakturę lub oryginalny kolor. Szeroki wybór i kolorystyka tynków w połączeniu z impregnacją to rozwiązanie, które będzie służyło przez długie lata i długo będzie wyglądało dobrze i cieszyło oko ponieważ pozostanie w dobrej kondycji. Coraz częściej spotykana jest sztukateria i to właśnie na ścianie. Nie tylko w klasycznych wnętrzach, ale również tych bardziej nowoczesnych, to efekt szerokiego asortymentu wzorów w połączeniu często z możliwością dołączenia oświetlenia LED, a fakt że listwy malujemy otwiera ciekawe projekty. Do ilości kolekcji kolorów i wzorów tapet nie muszę przekonywać nikogo co choć raz odwiedził nasz salon. Piękne i różnorodne wzory to cała magia tapet, a wręcz grubych i odpornych okładzin ściennych. Tapety z flokiem, kwarcem, kryształem. Trudno oprzeć się ich uroku, a bogata biblioteka jest gwarancją że każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie. Chociaż dzisiaj chciałabym zaproponować Państwu coś zupełnie innego. Wyjątkowe fototapety szwedzkiej firmy Mr. Perswall nadrukowane cyfrowo na najwyższej jakości flizelinie. Te fototapety możemy wydrukować a co za tym idzie dostosować do wielkości Państwa ściany. Jest to świetna alternatywa do ścian w pokoju dziecięcym i młodzieżowym, a także do sypialni w nieco bardziej surowym lub skandynawskim stylu.

W swoich kolekcjach Mr. Perswall uchwycił prawdziwą naturę życia! Wzory, które składają się na projekty tapet, zostały uchwycone najlepszymi dostępnymi aparatami. Rezultatem są niepowtarzalne efekty, które pozwalają na stworzenie idealnego wzoru nawet na wielkich powierzchniach ściennych. Kolekcja tapet Captured Reality posiada wszechstronną i zróżnicowaną formę wzorów oraz mogą być bezproblemowo połączone z innymi tapetami z różnych kolekcji Mr. Perswalla. Kolekcja uchwyciła życie takim, jak jest – bez żadnych przeróbek! Fototapety przeznaczone są dla każdego, kto lubi dreszczyk przygody, niezależnie od formy. Każda tapeta stworzona jest z myślą o tym, aby pomóc użytkownikowi spełnić swoje marzenia w zaciszu domowym – żeby nigdy nie zapomniał o tym, jak wyglądało jego w życie w najlepszym momencie, oraz żeby przypomnieć, jak dużo zostało jeszcze do odkrycia. Jest to idealny sposób na pokazanie swojego stylu! Jedna z kolekcji składa się z przepięknych zdjęć Paryża, stolicy miłości. Kolekcja ta z pewnością zabierze nas na brukowane ulice Paryża, przepełnione komfortowymi kawiarniami oraz przepięknymi widokami, wśród których znajduje się najbardziej znana struktura, Wieża Eiffla. Tapety i fototapety – obrazy kolory i struktury- cieszą, czarują, pobudzają wspomnienia, inspirują, motywują. Zostawiają trwały odcisk na naszych odczuciach. Dlatego poszukujemy oryginalnych dekoracji, które zbudują nasz kawałek świata.Na drugim końcu motywów zamiast obrazów z dalekiego świata znajdziemy motywy i piękno otaczającej nas codzienności. Wzory pogniecionego papieru, sztućców, kwiaty i książki zostały użyte jako niesztampowa wizualizacja. Jedna z kolekcji wzorów podkreśla nawet piękno unikalności liści kapusty, elegancję nagiej łodygi róży oraz modernistyczny wygląd zmiętolonej folii. Dlaczego nie wyłożyć ściany w przedpokoju motywem balonowym, nie ozdobić ścian w biurze piękną sztuką origami czy nie podkreślić piękna sypialni delikatnymi piórami?

Kolekcja murali dla nastoletnich i młodych duchem jest wynikiem współpracy z uznanym nowojorskim artystą i wizjonerem Derekiem Prospero. Z jego wyobraźni powstała kolekcja unikalnych grafik. Począwszy od postmodernistycznej, industrialnej atmosfery z żywymi popiołami kolorystycznymi rozświetlającymi nastrojowe tło, aż po naturalne, organicznie popękane powierzchnie i bardziej surowe, linearne tematy. Projektant podkreśla że odzwierciedla podziemny świat fantazji, tuneli metra na Manhattanie z ich graffiti namalowanymi przejściami i ścianami z warstwą po warstwie wywieszonych banknotów. W palecie kolorów kolekcji znajdują się zardzewiałe, ziemskie nuty, wymyte kolory podstawowe i dramatyczne, elektryczne interwencje neonowe.

Fototapety Mr. Perswall zachęcają aby przeżyć podróż do raju w swoim własnym domu. Przejmujący widok lasów deszczowych bądź widok prosto na otwarte morze, to niewielka część krajobrazów które bardzo łatwo pomogą nam odbyć taką podroż. Potrzeba pokazania swojego wnętrza oraz przedstawienia swojej historii towarzyszy człowiekowi od zarania dziejów. Jest to zakorzenione w naszych genach – pragnienie podzielenia się naszymi doświadczeniami oraz opiniami. Tapeta może prowadzić Państwa, lub Państwa pociechy przez zawiłe labirynty, poprzez nieodkryte ulice bądź pozwoli zgłębić mapę prowadzącą do starożytnych cywilizacji. 

Pozwólmy naszym dzieciom – przyszłym malarzom na kolorowanie tajemniczych powieści w dżungli na swój własny sposób, poliglotom na uczenie się alfabetu w naturalny sposób, a przyszłym odkrywcom na zdobywanie świata każdego wieczoru, zanim Piaskowy Ludek przeniesie ich do krainy snów. Fototapety do pokoju dziecięcych to kolekcja edukacyjnych tapet, które pokazują dzieciom jak odkrywać nowe rzeczy przy użyciu całego ciała. Czy pamiętają Państwo swoje książeczki edukacyjne? Rysowanie linii łączących numerki bądź gry pamięciowe. Ta kolekcja tapet zabiera nas do naszych najbardziej edukacyjnych i kreatywnych chwil i pozwala na wyzwolenie ich przy ozdabianiu ścian. 

Szerokie spektrum motywów, krajobrazów oraz kolorystyki i struktur, możliwość skalowania do rozmiaru ściany. Te i wszystkie inne tapety i fototapety dostępne są w naszym Salonie Dzdesign w Koninie ul. Zakładowa 5. Zapraszamy serdecznie.


   

Studio Wnętrz | Copyright © 2021 | Daria Mixtacka