PODUSZKA- ważna decyzja!

Wrz
5

Czy urządziliście już swoją sypialnie? Czy Państwa cudny zakątek, spokojna oaza, miejsce codziennego wypoczynku otrzymała swój ostatni szlif? Jeżeli już za Państwem wybór odpowiedniego koloru ścian, na podłodze leży ciepły dywan, lub gęsta wykładzina, a na ścianach  dekorację pełni oryginalna tapeta, galeria obrazów, lub rodzinnych zdjęć. Znaleźliście i zakupiliście najpiękniejsze łóżko, a i najważniejsza decyzja czyli wybór najlepszego materaca jest już za Państwem, to został jeszcze jeden drobny, ale bardzo ważny szczegół.

Czas na poduszkę.

Poduszkę na której się wyśpicie!

Często w naszym salonie Dzdesign w Koninie słuchamy o porannych bólach szyi, karku a nawet całych pleców. Niewiele osób wie, że bóle te mogą mieć związek z niewłaściwym wyborem poduszki do spania. Dyskomfort wynikający z bólu mięśni karku i szyi ma wpływ na jakość codziennego życia. Przy częstych problemach nawracających bóli po przespanej nocy warto zastanowić się nad zakupem specjalnej poduszki ortopedycznej. Jaką poduszkę wybrać dla siebie? Poduszka określana jako ortopedyczna nie jest skierowana tylko dla osób ze zdiagnozowanymi problemami z odcinkiem szyjnym. Poduszki proponowane w naszym salonie Dzdesign doskonale sprawdzą się w sypialniach każdej osoby, która poszukuje stabilnego i komfortowego podparcia głowy szyi i karku podczas snu. Spanie na odpowiednio dobranej poduszce ortopedycznej z pewnością pozwoli na uniknięcie poważnych problemów zdrowotnych.

Podczas poszukiwania swojej poduszki ortopedycznej, należy zwrócić uwagę na kilka ważnych elementów. Przede wszystkim istotna jest pozycja podczas snu. W przypadku spania na plecach należy wybrać poduszkę nieco niższą, natomiast przy zasypianiu na jednym z boków warto zakupić poduszkę wyższą z profilowaniem, które zapewni odpowiedni wsparcie głowy i karku podczas snu. Ważna jest również budowa ciała użytkownika. Osoby o drobniejszej budowie ciała powinny wybierać spośród poduszek o wysokości do 12 cm, natomiast osoby wyższe o większej masie ciała powinny zdecydować się na poduszki wyższe do nawet 15 cm.

Proponowane poduszki posiadają wiele korzyści. Poduszki ortopedyczne to idealna alternatywa dla klasycznych poduszek, które nie są w stanie zapewnić odpowiedniego podparcia podczas snu. Poduszki ortopedyczne zapewniają przede wszystkim optymalne wsparcie głowy i szyi, przy zachowaniu naturalnego kształtu kręgosłupa. Podczas snu, kręgosłup szyjny, jak i mięśnie są odciążone, dzięki czemu bóle głowy i karku są zdecydowanie mniej odczuwalne. Poduszki ortopedyczne idealnie rozwiąznie zarówno dla osób śpiących na plecach jak i na boku. Wpływają pozytywnie na komfort i wygodę podczas snu!

Obecna nasza oferta poduszek ortopedycznych pozwala wybierać spośród wielu modeli dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Wysokiej jakości poduszka o właściwościach ortopedycznych zapewni ergonomiczne podparcie głowy i odcinka szyjnego. Zapraszamy, aby sprawdzić już dziś naszą ofertę i wybrać dla siebie odpowiednio dopasowaną poduszkę!

Zapraszamy do naszego salonu w Koninie Dzdesign ul. Zakładowa 5.

Studio Wnętrz | Copyright © 2021 | Daria Mixtacka