OGRÓD W TKANINACH

Lip
10
Ubierz swoje meble ogrodowe w wyjątkowe tkaniny.
Teraz to możliwe dzięki kolekcji tkanin stworzonych nie tylko do wnętrza, ale przede wszystkim na zewnątrz.
Idealna równowaga między pięknymi i dekoracyjnymi paskami, przyjemnym w dotyku bouclé i wyrazistymi nadrukami współgrają ze sobą, jednocześnie oferując swój niepowtarzalny charakter.
Dlatego jeżeli szukają Państwo tkaniny na swój obecny, wymarzony, lub całkiem nowy wypoczynek w ogrodzie, zachęcamy aby poznać proponowane przez nas tkaniny. Tkaniny outdoor są w najróżniejszych kolorach, wzorach i fakturach. Zapomnijmy o plastikowych tkaninach niczym derma. Tkaniny outdoorowe nie mają z nimi nic wspólnego. Piękne plecione wzory, miłe w dotyku, a na pierwszy rzut oka niczym nie różnią się od tych które stosujemy w naszych domach. To czego na pierwszy rzut oka nie widać to ich ogromne właściwości i odporność na warunki atmosferyczne.

Wszystkie tkaniny, specjalnie zaprojektowane do użytku na zewnątrz, spełniają rygorystyczne wymagania dotyczące wydajności dzięki wykończeniom odpornym na pleśń, promienie UV i plamy.
Można je także prać w pralce,zapewniając im długowieczność i praktyczność. Oprócz mebli ogrodowych które możemy ubrać w te piękne tkaniny, mamy na ogrodach wygodne hamaki, siedziska, czy leżaki. Prosta forma udekorowana wyjątkową tkaniną stanie się ogromną ozdobą ogrodu, która przede wszystkim posłuży nam przez lata. To czego osobiście nie mogę sobie odmówić zarówno w domu, tarasie i ogrodzie to dekoracyjne poduchy. Ich ilość nigdy nie jest za duża. Niewielka zmiana kolorystyczna poduch pozwala wprowadzić inny klimat. Dlatego ten niewielki produkt jest w mojej ocenie doskonały. Oprócz zmiany klimatu, dodaje indywidualności oraz przytulności. W moim ogrodzie dzieci często rozkładają poduchy i koce, to jest ich najmilsze miejsce do zabawy. A dzięki tkaninom outdoorowym nie muszę się martwić, że po sezonie poduszki będą zniszczone. Jeżeli chcieliby Państwo ubrać swój ogród w tkaniny, warto pomyśleć o tym już dziś. Jest jeszcze chwila by cieszyć się wspólnym czasem w swoim ogrodzie.
Zapraszamy do naszego salonu, aby poznać pełną ofertę przepięknych tkanin zewnętrznych. Studio Wnętrz Konin, ul. Zakładowa 5.
Studio Wnętrz | Copyright © 2021 | Daria Mixtacka